Nasza witryna używa plików cookie oraz innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności    AKCEPTUJĘ

Sprawdź numer telefonu: 413 734 993

Ocena: Niebezpieczny
Stopień niebezpieczeństwa:
10%
Liczba wyszukań: 159
Ostatnio wyszukiwany: Wczoraj, 22:37
Liczba opinii: 1 (Dodaj opinię)
Uważaj, ten numer jest niebezpieczny odebranie tego numeru, może się skończyć dla Ciebie bardzo źle, możesz stracić pieniądze z konta lub zostać w inny sposób oszukany. Pod żadnym pozorem nie odbieraj niebiezpiecznego numeru.

Opinie na temat numeru

2020-02-27, 12:32
Dzwoniła Iwona Woźniak, firma Foksir (być może nieprawidłowa pisownia), znalazłem kontakt do firmy KYECFRAFF CALL CENTER Sp. z o.o. z Kielc, kontakt: mwilk.hr@gmail.com, kontakt telefoniczny 786840056, rozmowa indywidualna w siedzibie Firmy ul.Czarnowska 14 (II piętro) - Pani potwierdziła, że to ta firma, że mają oddział w Kielcach. Wygrałem Voucher o wartości 650 zł, odbiór w hotelu, osobiste stawiennictwo. Na pytanie jak pozyskali nr telefonu - komputer wylosował, na pytanie czy mają zgodę - na pewno mają. Przy kolejnym pytaniu Iwona Woźniak rozłączyła połączenie, brak możliwości skontaktowania się pod nr z którego dzwoniła.
0


Dodaj opinię