Sprawdź numer telefonu: 500 660 673
| Ocena: | Niebezpieczny |
| Zagrożenie: |
40%
|
| Liczba wyszukań: | 124 |
| Ostatnio wyszukiwany: | Środa, 18:40 |
| Liczba opinii: | 4 (Dodaj opinię) |
Opinie na temat numeru
|
chcieli mnie ojebac z kasy fake poczta
|
❬
❭
|
|
|
Wyłudzenia,cło zapaczkę, niebezpieczny link
|
❬
❭
|
|
|
Wysyla sms z nr paczki ktorej nie ma i przesyla link do oplacenia cła.
Wyludzenie pieniedzy.
Nie klikać w link
|
❬
❭
|
|
|
Domaga się opłacenia cła za jakieś paczki, zachęca do przejścia na podany w SMS-sie link. Wyłudzenie danych i pieniędzy.
|
❬
❭
|
Co oznacza ocena „Niebezpieczny” dla numeru 500 660 673?
Uważaj - numer 500 660 673 jest oznaczony jako niebezpieczny. Jeśli zastanawiasz się, kto dzwonił i czyj to numer telefonu, potraktuj to jako sygnał ostrzegawczy: nie podawaj żadnych danych, nie wykonuj przelewów i nie akceptuj „pilnych” próśb (BLIK, kody SMS, dane karty).
Taka ocena zwykle pojawia się, gdy wiele osób zgłasza podobny schemat działania (np. podszywanie się pod bank, kuriera, wyłudzenia). Zanim cokolwiek zrobisz - sprawdź szczegóły powyżej i przeczytaj komentarze.
Czy warto oddzwaniać na 500 660 673?
Jeśli numer ma ocenę niebezpieczny lub nękający albo komentarze wskazują na wyłudzenia - nie oddzwaniaj. Przy ocenie przydatny lub neutralny kieruj się kontekstem (czy oczekujesz kontaktu). W razie wątpliwości - sprawdź opinie i dodaj własną, żeby inni też mogli szybko ocenić numer.
Inne formaty zapisu numeru 500 660 673
Ostatnie komentarze do podobnych numerów
| Telefon | Ostatni komentarz | Ocena |
|---|---|---|
| 500 634 533 | Oszustwo | Niebezpieczny |
| 500 600 954 | IZI Kuchnie | Przydatny |
| 500 638 437 | Oszusci przedstawiajacy sie za Bank Pekao. A przy tym nawet nie podaja swojego imienia | Niebezpieczny |
| 500 675 293 | Oszust z OLX | Niebezpieczny |
| 500 646 731 | Wysyła sms informując o rzekomej nieuregulowanej płatności. Naciągacze | Niebezpieczny |