Sprawdź numer telefonu: 501 067 632
| Ocena: | Nękający |
| Zagrożenie: |
15%
|
| Sieć/Numer kierunkowy: | Orange |
| Liczba wyszukań: | 702 |
| Ostatnio wyszukiwany: | Dzisiaj, 19:31 |
| Liczba opinii: | 3 (Dodaj opinię) |
Opinie na temat numeru
|
Jakiś nienormalny typ nucił mi do telefonu coś i nie reagował na próby wymuszenia wyjaśnienia kim jest i dlaczego dzwoni. Tylko nucił jakby brakowało mu połowy mózgu. To chore że takie telefony ktoś w ogóle wykonuje.
|
❬
❭
|
|
|
arogancki typ, jak powiedziałem 3 razy, że nie jestem zainteresowany
|
❬
❭
|
|
|
usługi finansowe. Arogancki.
|
❬
❭
|
Co oznacza ocena „Nękający” dla numeru 501 067 632?
Numer 501 067 632 jest oceniony jako nękający. Najczęściej są to: telemarketing, automaty, windykacja lub uporczywe połączenia bez zostawienia informacji.
Jeśli sytuacja się powtarza - rozważ zablokowanie numeru i dodanie krótkiej opinii, dzięki czemu inni szybciej sprawdzą, kto dzwonił.
Czy warto oddzwaniać na 501 067 632?
Jeśli numer ma ocenę niebezpieczny lub nękający albo komentarze wskazują na wyłudzenia - nie oddzwaniaj. Przy ocenie przydatny lub neutralny kieruj się kontekstem (czy oczekujesz kontaktu). W razie wątpliwości - sprawdź opinie i dodaj własną, żeby inni też mogli szybko ocenić numer.
Inne formaty zapisu numeru 501 067 632
Ostatnie komentarze do podobnych numerów
| Telefon | Ostatni komentarz | Ocena |
|---|---|---|
| 501 056 218 | Wyłudzanie danych. Podszywanie się pod pko bp | Niebezpieczny |
| 501 056 406 | Oszust podający się pod BANK PEKAO SA. Twierdzi, ze niby było zapytanie o kredyt na 15k. W momencie kiedy mówię, ze w BIK nie było żadnego … | Niebezpieczny |
| 501 053 894 | ukrainiec nicy z PKO Bank Polski, wałek | Niebezpieczny |
| 501 048 958 | Wyłudzanie na bankowca. | Niebezpieczny |
| 501 047 091 | Oszustwo bankowe. Ruski szpieg. | Niebezpieczny |