Sprawdź numer telefonu: 503 779 738
| Ocena: | Niebezpieczny |
| Zagrożenie: |
10%
|
| Sieć/Numer kierunkowy: | Orange |
| Liczba wyszukań: | 498 |
| Ostatnio wyszukiwany: | Wczoraj, 06:29 |
| Liczba opinii: | 1 (Dodaj opinię) |
Co oznacza ocena „Niebezpieczny” dla numeru 503 779 738?
Uważaj - numer 503 779 738 jest oznaczony jako niebezpieczny. Jeśli zastanawiasz się, kto dzwonił i czyj to numer telefonu, potraktuj to jako sygnał ostrzegawczy: nie podawaj żadnych danych, nie wykonuj przelewów i nie akceptuj „pilnych” próśb (BLIK, kody SMS, dane karty).
Taka ocena zwykle pojawia się, gdy wiele osób zgłasza podobny schemat działania (np. podszywanie się pod bank, kuriera, wyłudzenia). Zanim cokolwiek zrobisz - sprawdź szczegóły powyżej i przeczytaj komentarze.
Czy warto oddzwaniać na 503 779 738?
Jeśli numer ma ocenę niebezpieczny lub nękający albo komentarze wskazują na wyłudzenia - nie oddzwaniaj. Przy ocenie przydatny lub neutralny kieruj się kontekstem (czy oczekujesz kontaktu). W razie wątpliwości - sprawdź opinie i dodaj własną, żeby inni też mogli szybko ocenić numer.
Inne formaty zapisu numeru 503 779 738
Ostatnie komentarze do podobnych numerów
| Telefon | Ostatni komentarz | Ocena |
|---|---|---|
| 503 737 555 | numer prywatny | Neutralny |
| 503 704 850 | Okrada ludzi na yangi | Niebezpieczny |
| 503 793 619 | Zadzoniła kobieta z pytaniem o jakiej godzinie może jutro podjechać kurier z dokumentami z zakończenia współpracy , zapytałam o jaką współp… | Niebezpieczny |
| 503 782 280 | NEKA | Nękający |
| 503 712 565 | Nękająca baba z jakiegoś biura ubezpieczeń, do mnie dzwoniła już 7 razy i mało, że nie uprzejma to nie przyjmuje słowa NIE za odpowiedź. Ni… | Nękający |