Nasza witryna używa plików cookie oraz innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności    AKCEPTUJĘ

Sprawdź numer telefonu: 506 334 710

Ocena: Niebezpieczny
Stopień niebezpieczeństwa:
10%
Liczba wyszukań: 116
Ostatnio wyszukiwany: Środa, 23:16
Liczba opinii: 1 (Dodaj opinię)
Uważaj, ten numer jest niebezpieczny odebranie tego numeru, może się skończyć dla Ciebie bardzo źle, możesz stracić pieniądze z konta lub zostać w inny sposób oszukany. Pod żadnym pozorem nie odbieraj niebiezpiecznego numeru.

Opinie na temat numeru

2018-09-30, 00:08
Chlopak wydzwania o 4:20 pytajac czy nie mam odbic kawalka marihuany Ja mowie ze nie wtedy pyta o nr konta ze może zrobic przelew 5zl Mowie ze nie wiem o co chodzi wtedy on wpada w szal slychac rzucenie słuchawką i krzyki dzieci w tle wszystkie płaczą a in sie smieje i na nie sika w pewnym momencie byl straszny rumor bylo to po 5 min lekkiej klotni i naglr ucichlo telefon odebrała mala zofia z torunia mowila ze jest przetrzymywana na powstancow wielkplskich 23 w piwnicy gdzie stary chuj walj tłoki Nagle dziewczyna pada na ziemie słychać uderzenie reka w twarz placz i lamanie kosci telefon sie urywa i tak juz od tygodnia co dzien o 4:20...nie dzownic blokowac!!!
0


Dodaj opinię