Sprawdź numer telefonu: 523 353 318
| Ocena: | Nękający |
| Zagrożenie: |
25%
|
| Sieć/Numer kierunkowy: | Bydgoszcz |
| Liczba wyszukań: | 1 079 |
| Ostatnio wyszukiwany: | Dzisiaj, 12:04 |
| Liczba opinii: | 4 (Dodaj opinię) |
Opinie na temat numeru
|
nękający
|
❬
❭
|
|
|
Comfort clean w dupie ma RODO. Prośby o skasowania mojego numeru z bazy danych nie skutkują. Tłumaczą że numer jest losowany przez maszynę niby jak w totolotku. Naciagają na badziewie prosto z Chin za kosmiczne pieniądze. Proponują wzięcie kredytu którego rrso wynosi 200%. Ludzie konsultanci wiem że to wasza praca która wykonujące rzetelnie ale czy wam nie wstyd naciągać biednych ludzi?
|
❬
❭
|
|
|
Dzwoni kilka razy dziennie, nikt się nie odzywa. głuchy telefon
|
❬
❭
|
|
|
nekajacy
|
❬
❭
|
Co oznacza ocena „Nękający” dla numeru 523 353 318?
Numer 523 353 318 jest oceniony jako nękający. Najczęściej są to: telemarketing, automaty, windykacja lub uporczywe połączenia bez zostawienia informacji.
Jeśli sytuacja się powtarza - rozważ zablokowanie numeru i dodanie krótkiej opinii, dzięki czemu inni szybciej sprawdzą, kto dzwonił.
Czy warto oddzwaniać na 523 353 318?
Jeśli numer ma ocenę niebezpieczny lub nękający albo komentarze wskazują na wyłudzenia - nie oddzwaniaj. Przy ocenie przydatny lub neutralny kieruj się kontekstem (czy oczekujesz kontaktu). W razie wątpliwości - sprawdź opinie i dodaj własną, żeby inni też mogli szybko ocenić numer.
Inne formaty zapisu numeru 523 353 318
Ostatnie komentarze do podobnych numerów
| Telefon | Ostatni komentarz | Ocena |
|---|---|---|
| 523 353 319 | Nękanie | Nękający |
| 523 353 315 | Relax... firma-natręt, denerwuje każdego. Dzwonią też z numerów z Krakowa. Nie odbierać. | Niebezpieczny |
| 523 353 316 | Dzwoni wielokrotnie nikt się nie odzywa | Nękający |
| 523 353 349 | Prawdopodobnie Relax. Usiłuje wcisnąć Ci kamerkę. Firma o tej nazwie nie istnieje. Wcześniej dzwonili z numerów zarejestrowanych w Kr… | Niebezpieczny |
| 523 353 310 | Baba jest wyjątkowo wredna i nęka mnie z uporem maniaka. W przeciągu ostatnich dwóch godzin dzwoniła do 19 razy. Zadne argumenty do niej ni… | Niebezpieczny |