Sprawdź numer telefonu: 575 082 467
| Ocena: | Niebezpieczny |
| Zagrożenie: |
10%
|
| Liczba wyszukań: | 89 |
| Ostatnio wyszukiwany: | Piątek, 12:17 |
| Liczba opinii: | 1 (Dodaj opinię) |
Opinie na temat numeru
|
z ukraińskim akcentem, w tle call center, ględzić coś zaczyna o bitcoinach, numery mają wykradzione z jakiejś bazy bo znają imię
|
❬
❭
|
Co oznacza ocena „Niebezpieczny” dla numeru 575 082 467?
Uważaj - numer 575 082 467 jest oznaczony jako niebezpieczny. Jeśli zastanawiasz się, kto dzwonił i czyj to numer telefonu, potraktuj to jako sygnał ostrzegawczy: nie podawaj żadnych danych, nie wykonuj przelewów i nie akceptuj „pilnych” próśb (BLIK, kody SMS, dane karty).
Taka ocena zwykle pojawia się, gdy wiele osób zgłasza podobny schemat działania (np. podszywanie się pod bank, kuriera, wyłudzenia). Zanim cokolwiek zrobisz - sprawdź szczegóły powyżej i przeczytaj komentarze.
Czy warto oddzwaniać na 575 082 467?
Jeśli numer ma ocenę niebezpieczny lub nękający albo komentarze wskazują na wyłudzenia - nie oddzwaniaj. Przy ocenie przydatny lub neutralny kieruj się kontekstem (czy oczekujesz kontaktu). W razie wątpliwości - sprawdź opinie i dodaj własną, żeby inni też mogli szybko ocenić numer.
Inne formaty zapisu numeru 575 082 467
Ostatnie komentarze do podobnych numerów
| Telefon | Ostatni komentarz | Ocena |
|---|---|---|
| 575 073 522 | Przedstawił się jako zakład pogrzebowy po czym od razu się wyłączył jak usłyszał ode mnie 'dzień dobry'. Wydaje mi się że dzieciaki się baw… | Neutralny |
| 575 053 333 | Z*j*b*st* kebab. | Przydatny |
| 575 085 818 | z*j*b*st* super 10/10 | Przydatny |
| 575 010 417 | Chłop do mnie dzwoni i mowi ze gildie przebijaja. Chłop agresywny! | Nieznany |
| 575 072 403 | Osoba , która wyłudza pieniądze . Jest oszustem | Niebezpieczny |