Sprawdź numer telefonu: 664 996 190
| Ocena: | Niebezpieczny |
| Zagrożenie: |
10%
|
| Sieć/Numer kierunkowy: | Orange |
| Liczba wyszukań: | 441 |
| Ostatnio wyszukiwany: | Wtorek, 13:22 |
| Liczba opinii: | 1 (Dodaj opinię) |
Co oznacza ocena „Niebezpieczny” dla numeru 664 996 190?
Uważaj - numer 664 996 190 jest oznaczony jako niebezpieczny. Jeśli zastanawiasz się, kto dzwonił i czyj to numer telefonu, potraktuj to jako sygnał ostrzegawczy: nie podawaj żadnych danych, nie wykonuj przelewów i nie akceptuj „pilnych” próśb (BLIK, kody SMS, dane karty).
Taka ocena zwykle pojawia się, gdy wiele osób zgłasza podobny schemat działania (np. podszywanie się pod bank, kuriera, wyłudzenia). Zanim cokolwiek zrobisz - sprawdź szczegóły powyżej i przeczytaj komentarze.
Czy warto oddzwaniać na 664 996 190?
Jeśli numer ma ocenę niebezpieczny lub nękający albo komentarze wskazują na wyłudzenia - nie oddzwaniaj. Przy ocenie przydatny lub neutralny kieruj się kontekstem (czy oczekujesz kontaktu). W razie wątpliwości - sprawdź opinie i dodaj własną, żeby inni też mogli szybko ocenić numer.
Inne formaty zapisu numeru 664 996 190
Ostatnie komentarze do podobnych numerów
| Telefon | Ostatni komentarz | Ocena |
|---|---|---|
| 664 998 021 | Dzwoni z głupimi tekstami | Nękający |
| 664 970 189 | Nie może powiedzieć skąd dzwoni. "Instytucja finansowa" - przez kilka ostatnich dni dostaję ciągle podobne telefony i to jest jakieś zorgan… | Niebezpieczny |
| 664 960 107 | Nekajacy numer firmy i instytucje.Sprzedaz wszystkiego za wszelka cene. | Nękający |
| 664 995 755 | oszust z olx kłamca wysyła popsuty towar a mówi że jest wszystko sprawne w 100% | Niebezpieczny |
| 664 973 278 | podaje się za policjanta | Niebezpieczny |