Nasza witryna używa plików cookie oraz innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności    AKCEPTUJĘ

Sprawdź numer telefonu: 690 689 076

https://najlepszebanki.com

Ocena: Niebezpieczny
Stopień niebezpieczeństwa:
20%
Liczba wyszukań: 279
Ostatnio wyszukiwany: Wczoraj, 07:51
Liczba opinii: 2 (Dodaj opinię)
Uważaj, ten numer jest niebezpieczny odebranie tego numeru, może się skończyć dla Ciebie bardzo źle, możesz stracić pieniądze z konta lub zostać w inny sposób oszukany. Pod żadnym pozorem nie odbieraj niebiezpiecznego numeru.

Opinie na temat numeru

2019-09-19, 18:55
Wielokrotnie do mnie dzwonili i zawsze rozmowa zaczyna się tak samo: dzwoniący mówi, że dzwoni w sprawie obecnej umowy oszczędnościowo-ubezpieczeniowej i pyta czy ta umowa jest nadal aktualna. Sęk w tym że jestem dobrze zorientowany co i z jaką firmą mam podpisane i wiem że takiej umowy nie zawierałem. Nigdy nie ciągnąłem tej rozmowy bo w ten sposób wyłudza się dane - najpierw mówią ci że jest jakaś umowa, a ty masz się zdziwić i przestraszyć. Więc chcesz wyjaśnić sprawę i wtedy dzwoniący mówi ci że musi zweryfikować twoją tożsamość i zaczyna pytać o twoje dane. Mówi, że dzięki temu sprawdzi w komputerze czy umowa rzeczywiście dotyczy ciebie. To bzdura. Tak naprawdę właśnie w tym momencie podajesz SWOJE RPAWDZIWE DANE oszustowi. I bóg jeden wie do czewgo on tych danych uzyje. Rozłączać się i nie dyskutować jeśli nie macie 100% pewności skąd dzwonią.
0
2019-08-26, 14:44
Oszuści finansowi. Nawet nie wiedzą do kogo dzwonią. Próbują przejąć polisy. Jak najdalej. Nie odbierać.
0


Dodaj opinię