Nasza witryna używa plików cookie oraz innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności    AKCEPTUJĘ

Sprawdź numer telefonu: 7 247

Ocena: Niebezpieczny
Stopień niebezpieczeństwa:
10%
Liczba wyszukań: 214
Ostatnio wyszukiwany: Niedziela, 23:59
Liczba opinii: 1 (Dodaj opinię)
Uważaj, ten numer jest niebezpieczny odebranie tego numeru, może się skończyć dla Ciebie bardzo źle, możesz stracić pieniądze z konta lub zostać w inny sposób oszukany. Pod żadnym pozorem nie odbieraj niebiezpiecznego numeru.

Opinie na temat numeru

2019-01-08, 15:32
Nie jestem pewien co do tego numeru, lecz trzeba mieć się na baczności, tym bardziej, że ostatnio w mediach trąbią, iż dochodzi do wyłudzeń, czy to poprzez skanowanie jakich kodów QR, czy odpisywaniem na pozornie SMS o treści łagodnej, jak ten, który przyszedł do mnie. Ten jest o nast. treści: "ZAWIADOMIENIE. Twój numer jest w BAZIE DANYCH przekazywanej do reklam i wysyłek SMS. USUŃ SWÓJ NUMER Z BAZY! Kliknij ... (tu jest podany link)". Nie sprawdzałem tego linku, bo wydawało mi się to podejrzane! Tym bardziej, iż nie zamawiałem takowej usługo od swojego operatora lokalnego telefonii mobilnej!!!
0


Dodaj opinię