Nasza witryna używa plików cookie oraz innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności    AKCEPTUJĘ

Sprawdź numer telefonu: 737 538 001

Ocena: Niebezpieczny
Stopień niebezpieczeństwa:
20%
Liczba wyszukań: 405
Ostatnio wyszukiwany: Dzisiaj, 04:04
Liczba opinii: 2 (Dodaj opinię)
Uważaj, ten numer jest niebezpieczny odebranie tego numeru, może się skończyć dla Ciebie bardzo źle, możesz stracić pieniądze z konta lub zostać w inny sposób oszukany. Pod żadnym pozorem nie odbieraj niebiezpiecznego numeru.

Opinie na temat numeru

2018-12-21, 09:06
Ta Pani mnie również oszukała. Proszę zglaszac sprawę do inspekcji weterynaryjnej, jeśli będzie więcej zgłoszeń zaczną coś w tej sprawie robic. Zna ktoś może nazwę firmy? Bo Pani uważa że przez to że jest Rodo nie może mi podać nazwy, a dowodu zakupu rozniez nie dostałam przez co nie mogę tego nigdzie zgloscic. Zróbmy coś w tej sprawie żeby nie oszukiwali więcej ludzi i nie męczyli chorych kur.
0
2018-10-27, 23:54
Sprzedawca kur. Nie pozwala zobaczyć kurnika. Do domu przyjeżdża kierowca z kurami które po za godzinie już zaczynają zdychac. Ślepną i z bólu same wydrapuja sobie pazurami uczy. Pani która odbiera telefon mówi że kierowca przywiezie zdrowe kury A zdechle i chore zabierze. Od 12.10.2018 nikt się pojawił. W Internecie widać, że numer ten jest ok 240 razy sprawdzany . Naciągaja starsze biedne osoby . Prosze uwazac i chronic rodzicow i dziadkow przed tymi oszustami . Wcisną chore kury kazdemu byle zarobic.
-6


Dodaj opinię